O značke Xdimension

XDIMENSION

Xdimension je one man show. Moje meno je Alexander Račkovič.
Vizuálnemu umeniu a komerčnej grafike sa venujem viac než dvadsať rokov. Pre svojich klientov zabezpečujem návrhy loga, firemnú vizuálnu identitu, ilustrácie, návrhy etikiet a obalov, polep áut a výkladov, tvorbu videoklipov a animácií, interiérové návrhy firemných priestorov a predajni, správu webstránok a návrh web dizajnu, realizácia a návrhy malých kampaní na sociálnych sieťach a vyhľadávačoch….a mnoho iných služieb, bez ktorých sa firma v digitálnom svete nezaobíde.

Spolupracujem s malými a strednými firmami, či prevádzkami. Mojimi klentami sú: Nohatetenisky, Via He, kapela Tublatanka, WB Music, RH Construct, Povabau, M-Clinic, Arubo, Lahôdky u Gustáva, Grman, Colorprint, USKLADNI SI, Elven, Trity plus, Vinársky a vinohradnícky spolok, Eurocola, pivovar KARPAT, Craft coffee factory, NIVEA.

Čo vám viem ponúknuť? Prax, znalosť širokej škály technológií, zodpovedný a progresívny prístup. Skúsenosti s mediálnymi kampaňami malého a stredného rozsahu.

Ak by vás zaujímalo ako ma hodnotia klienti z Austrálie, Saudskej Arábie, či Ameriky, s ktorými som sa osobne nestretol, tak navštívte prosím nasledujúcu stránku, 99DESIGNS, kde sa účastním grafických súťaží.

Mgr. Alexander Račkovič – XDIMENSION