O MNE

Moje meno je Alexander Račkovič. Vizuálnemu umeniu a komerčnej grafike sa venujem vyše dvadsať rokov. Po pár ročnej praxi v reklamnej agentúre som sa rozhodol ísť vlastnou cestou, ktorá ma doviedla aj ku takým značkám, ako je NIVEA, pre ktorú som spracoval celoslovenský projekt BLUE WALL. Ale to bolo dávno. Medzitým som navrhol a polepil mnoho áut a výkladov, natočil zopár divokých videoklipov a animácií, navrhol desiatky lôg a web dizajnov, vyhral zopár grafických súťaží…..

Určite sa pýtate, pre koho pracujem aktuálne? Sú to malé a stredné firmy, či prevádzky. Nohatetenisky, kapela Tublatanka, WB Music, RH Construct, M-Clinic, Arubo, Lahôdky u Gustáva, Grman, Colorprint, Elven, Trity plus, Vinársky a vinohradnícky spolok, Eurocola, pivovar KARPAT, Craft coffee factory.

Čo vám viem ponúknuť? Prax, znalosť širokej škály technológií, zodpovedný a progresívny prístup. Skúsenosti s mediálnymi kampaňami malého a stredného rozsahu. Ku tomu i priehrštie znalostí z umenovednej teórie, ktorou ma naplnili moji skvelí profesori.

Ak by vás skôr zaujímalo ako ma hodnotia klienti z Austrálie, Saudskej Arábie, či Ameriky tak navštívte prosím nasledujúcu stránku, 99DESIGNS, kde sa účastním grafických súťaží.

Alexander Račkovič – XDIMENSION